Οι νικητές θα ανακοινωθούν στις 20.00 μ.μ. την Κυριακή στις 14 Απριλίου στο χώρο της Έκθεσης (περίπτερο 5 - ΒΙ.ΠΕ Τρίπολης, Κτίριο ΓΕΑ ΑΕ) και θα λάβουν για τη μεγαλύτερη συμμετοχή τους στα ανακυκλώσιμα υλικά (μέταλλο-πλαστικό-γυαλί) μέσω του υπερσύγχρονου «Πολυκέντρου Ανακύκλωσης Υλικών», όπου θα βρίσκεται τοποθετημένο στον εξωτερικό χώρο της Έκθεσης Πελοπόννησος EXPO τα παρακάτω δώρα:
α) Δώρο : 1 Tablet
β) Δώρο : 1 Smartwatch
γ) Δώρο : 1 Action Camera
Έναρξη Διαγωνισμού: 10/04/2024 ημέρα Τετάρτη & ώρα 17.00 μ.μ.
Λήξη Διαγωνισμού: 14 Απριλίου ημέρα Κυριακή & ώρα 19.00 μ.μ.
Ώρες Λειτουργίας: Καθημερινές: 16.00 – 21.00μ.μ.
Σάββατο & Κυριακή: 10.00 π.μ – 21.00 μ.μ
Περισσότερες πληροφορίες για τους όρους και τους τρόπους συμμετοχής στον Διαγωνισμό μας θα βρείτε στην ιστοσελίδα μας: fodsapel.gr, στο φυλλάδιο μας (στο περίπτερό μας 5 στην Έκθεση) καθώς επίσης και από τις υπεύθυνες που θα βρίσκονται στο Πολυκέντρο Ανακύκλωσης κατά τη διάρκεια της Έκθεσης Πελοπόννησος EXPO .
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου