![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjG2RDHc8PtoyezHCxlO_6dwW48GHUnzwPmks_PQXEF5RM8FhcHKyMPbbxHphqr3hm8DRMZojSeocJHT1PIB4gPmifcPBnsQrS3U-HTB9h8nXX2jsow_bJM7M4jLvH11UdKT8nHpKSDw7YaWlLv3C3uGaL7xAPl1Qqw7FhA6HWfTOWRFsqzGfL903nD9to/s320-rw/prosklisi_dimotikou_simvouliou-696x477%20(1).jpg)
Τη Δευτέρα 8 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 15:00, συνεδριάζουν τα μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Μονεμβασίας, σε ειδική συνεδρίαση σύμφωνα με τις διατάξεις των άρθρων 64 και 74 του ν. 3852/2010 (Α΄ 87), που θα γίνει στο Δημοτικό Κατάστημα στους Μολάους στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου και αφορά το ακόλουθο μόνο θέμα στην ημερήσια διάταξη :
ΘΕΜΑ ΜΟΝΟ: Εκλογή των μελών του προεδρείου του δημοτικού συμβουλίου και της δημοτικής επιτροπής
Αρχείο πρόσκλησης
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου