![](https://1.bp.blogspot.com/-vYlISBbsCbA/YZ_QmsINgCI/AAAAAAAAf-A/DpCf_hxCS4so_1MHRkhWI-gCvjgQxg2YgCLcBGAsYHQ/s0-rw/%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25AF%25CE%25BF%2B%25CE%25BB%25CE%25AE%25CF%2588%25CE%25B7%25CF%2582.png)
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Ο Πρόεδρος της Νομαρχιακής Οργάνωσης Λακωνίας της ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ καλεί τα μέλη της Νομαρχιακής Συνέλευσης σε έκτακτη συνεδρίαση που θα πραγματοποιηθεί με διευρυμένη σύνθεση την Τετάρτη 8 Μαρτίου 2023 και ώρα 18:30 στην αίθουσα ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ του ξενοδοχείου ΜYSTRAS GRAND PALACE RESORT & SPA με μοναδικό θέμα ημερήσιας διάταξης «Οργανωτικά εν όψει των προσεχών βουλευτικών εκλογών».
Ο Πρόεδρος της Δ.Ε.Ε.Π. Λακωνίας
Βασίλειος Ορφανός
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου