![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEipdurczth3fQ8PsjLMx1yu1FN_bOk6rrF4NudhYLijluP6d27c6EZ0tRJGGFZTaIeFMPmjJPbY7JKDbLg5Ps12F0QOre5rSabqXIxNM1riG_QMYHpM5XUbdtpS3QOvgM0qss5UdXJpZvPWjRSAO4ARTe0SdinxfagbSUvVAnlxIQYLPcjur9DiyHM8/s320-rw/arna.png)
Στην γιορτή κάστανου στην Αρνα της Λακωνίας παρέστη ο περιφερειάρχης Πελοποννήσου Παναγιώτης Νίκας χθες Κυριακή 30 Οκτωβρίου.
Ο περιφερειάρχης, στον χαιρετισμό του, επισήμανε την ανάγκη για την αναβάθμιση του πρωτογενούς τομέα και τόνισε την σημασία της διατήρησης των παραδόσεων.
Την εκδήλωση, την οποία στήριξε η Περιφέρεια Πελοποννήσου, διοργάνωσαν η Κοινότητα Αρνας, ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αρνας και ο Σύλλογος των απανταχού Αρνιωτών.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου