ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ
Ολιγομελής και αυτή τη φορά η αποστολή του ΑΠΟΕΛ στο πανελλήνιο Κ16, όμιλος Πατρών. Τα δυο κορίτσια μας, η Εύα Κουτσουβέλη και Θεοδώρα Μπελεγρή, έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό με τη Θεοδώρα να πετυχαίνει το απόλυτο. Δυο χρυσά μετάλλια στα δυο αγωνίσματα της δισκοβολίας και σφαιροβολίας που αγωνίστηκε και με επιδόσεις μέσα στις καλύτερες στην Ελλάδα. Συγχαρητήρια κορίτσια και τώρα πλέον καλό καλοκαίρι!
einfo.gr
ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ
LAKONES.gr
BANNER 1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου