Oλοκλήρωση των εργασιών ανακαίνισης στο Κ.Υ Αρεόπολης - ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiqotQ_RX9jlKJMG4xLLErdybvvZDysVy18oFCL5m8Hr8ms90MFEbJTf3VCmvSDt_hXecCP-7YOAI-9E7Vz7Y9kmvMp7SlZ2v2nzllZiesLTsgtgu3jK_OeCAB3-nXCP6pBuGAsYiOxgRhlNXYsHp8Nc3-mbwL_1Vib7lb5b_lAmFGOGCFvtlqlV0FTiQ/s320-rw/285497870_2170156916475831_3828487497913352864_n.jpg)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
Την Αρεόπολη και το Οίτυλο , του Δήμου Ανατολικής Μάνης, επισκέφθηκα την 9/6/2022
και διαπίστωσα:
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/2666.png)
- στην Αρεόπολη ,την ολοκλήρωση των εργασιών ανακαίνισης στο ΚΥ Αρεόπολης , οι οποίες εκτελούνται έντεχνα έτσι ώστε το ΚΥ να έχει εξαιρετική εμφάνιση και να αποτελεί πρότυπο σε υποδομές και λειτουργικότητα.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/2666.png)
- στο Οίτυλο , πρόβλημα που υπάρχει στην παλαιά Επ. Οδό με υποσκαφή του οδοστρώματος σε επικίνδυνο σημείο , δίπλα σε ρέμα και το οποίο θα αποκατασταθεί σύντομα.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
Στην επίσκεψη στο Οίτυλο με συνόδευε μηχανικός της ΔΤΕ της ΠΕ Λακωνίας και συνάντησα και τον Τοπικό Πρόεδρο κ.Παπαδεα Δ.
στο σημείο του προβλήματος.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
Τέλος στην Αρεόπολη μαζί με το Ιατρό κ Ανάργυρο Μαριολη επισκεφθήκαμε την κινητή μονάδα πρόληψης και έγκαιρης διάγνωσης του Ελληνικού Ιδρύματος Ογκολογίας το οποίο διενήργησε τις εν λόγω εξετάσεις υπό την αιγίδα της Περιφέρειας
Πελοποννήσου - ΠΕ
Λακωνίας και ολοκλήρωσε την 10/6/2022 το πρόγραμμά του στην Λακωνία
.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου