Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Τελική φάση Α΄ κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 05/03/22 15:30 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ. 5-1
2. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 06/03/22 15:30 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. 5-1
3. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 06/03/22 15:30 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α. 3-1
Αγώνες κατάταξης 10ης - 12ης θέσης
(4η αγωνιστική)
4. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 05/03/22 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π. 4-1
Αγώνες κατάταξης 13ης - 15ης θέσης
(4η αγωνιστική)
5. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΝΙΑΤΩΝ Σάββατο 05/03/22 15:30 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 3-0
Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(22η αγωνιστική)
6. Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 05/03/22 14:45 0-1
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε.Κ. Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Σάββατο 05/03/22 14:45 1-1
8. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 05/03/22 14:45 1-0
9. ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 06/03/22 14:45 3-0
10. Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΡΟΔΟΣ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 06/03/22 14:45 5-0
11. ΧΑΝΙΑ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Κυριακή 06/03/22 14:45 1-0
12. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Κυριακή 06/03/22 14:45 0-2
13. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 06/03/22 14:45 2-0
Πρωτάθλημα K-20 Superleague 2 (3ος όμιλος)
(1η αγωνιστική)
14. Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ Κυριακή 06/03/22 13:00
15. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή 06/03/22 13:00 Αναβλήθηκε
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(17η αγωνιστική)
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 06/03/22 12:30 1-1
17. ΦΩΣΤΗΡΑΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ "ΣΠΥΡΟΣ ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ" Κυριακή 06/03/22 13:00 1-0
18. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 06/03/22 15:00 1-3
19. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ Κυριακή 06/03/22 15:00 1-0
20. ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Κυριακή 06/03/22 15:00 2-2
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου