Την αψίδα της εκκίνησης του δεύτερου σκέλους του αγώνα το πρωί της Κυριακής, πέρασε και το εντυπωσιακό αυτοκίνητο της κ. Μιράντας Ξαφά. Ο λόγος για ένα Ford Thunderbird 2005 Special Edition, που μαγνήτισε τα βλέμματα των θεατών της διοργάνωσης. Η κ. Μιράντα Ξαφά, γνωστή οικονομολόγος, πρώην εκπρόσωπος της Ελλάδας στο Εκτελεστικό Συμβούλιο του ΔΝΤ και προσωπική φίλη του Δημάρχου Σπάρτης Πέτρου Δούκα, εξέφρασε την αγάπη της για τον μηχανοκίνητο αθλητισμό ενώ έφυγε με τις καλύτερες των εντυπώσεων από την πόλη της Σπάρτης.
einfo.gr
ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ
LAKONES.gr
BANNER 1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου