-Στην 4η θέση ο 55χρονος Τάκης Θεοδωρικάκος (GPO) είναι Μανιάτης στην καταγωγή αλλά μεγάλωσε στο Κερατσίνι. Πολιτικός ερευνητής και αναλυτής, Διδάκτορας δημοσίων πολιτικών στο Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου και σύμβουλος στρατηγικού σχεδιασμού και επικοινωνίας της ΝΔ.
-Στη δεύτερη θέση του επικρατείας είναι η Γερακίτισσα Νευρολόγος - Ψυχιάτρος Μαριέττα Γιαννάκου.
-Στην 9η θέση βρίσκεται Ο Ανάργυρος Μαριόλης (Διευθυντής του Κέντρου Υγείας Αρεόπολη με την διάκριση του ως ο καλύτερος Γενικός Γιατρός της Χρονιάς (2019) για όλη την Ευρώπη από τον έγκριτο οργανισμό WONCA Europe.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου