![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhFKOqCC5Q5SD_heZbQNvV7pA-gzjiSVXYyk5ZEQeaRH3OoFdt6tDcTAWYz5UcaBukUjxlIBGzbyDGrFNO3I_WI2pXH-3ZlRxmZiQkNdmaDvJCaqtajA138jX2jDP9jehrKwY85w8nCFkML8oBuIT_p80Y3r8wJSsgnHHFRyH7p0Hg1yKXUOoxzDcyegPw/s320-rw/%CE%A0%CE%9F%CE%94%CE%97%CE%9B%CE%91%CE%A4%CE%91%CE%94%CE%91.jpg)
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Την Κυριακή 7 Απριλίου η 1η Ποδηλατάδα του Δήμου Σπάρτης
«Ανακάλυψε τις γειτονιές της πόλης σου», είναι το σύνθημα της 1ης Ποδηλατάδας που διοργανώνει ο Δήμος Σπάρτης σε συνεργασία με τον Σπαρτιατικό Γυμναστικό Σύλλογο.
Ο στόχος της 1ης Ποδηλατάδας του Δήμου Σπάρτης είναι διπλός: αφενός να εξοικειωθούμε όλοι με το ποδήλατο ως εναλλακτικό μεταφορικό μέσο, αφετέρου να μάθουμε τις γειτονιές της πόλης μας, να ανακαλύψουμε γωνιές που κρύβουν ομορφιές και ιστορία.
Αυτή την Κυριακή 7 Απριλίου παίρνουμε το ποδήλατό μας και ξεκινούμε στις 11:00 από το άγαλμα του Λεωνίδα για να γνωρίσουμε την πόλη μας. Τερματισμός στην κεντρική πλατεία. Ας μη λείψει κανείς!
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου