ΠΕΤΡΟΣ ΔΟΥΚΑΣ - ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑΤΑ:
https://www.instyle.gr/people/gerard-butler-h-skotseziki-epelasi-sto-choligount/
“Δεν είναι λίγες οι φορές που έχει εκφράσει την αγάπη του για την Ελλάδα. Μάλιστα, το 2020 είχε βρεθεί στη Σπάρτη για την Αφή της Ολυμπιακής Φλόγας. Έτρεξε στις 13 Μαρτίου 2020 από τον Μυστρά έως τη Σπάρτη με την Ολυμπιακή Φλόγα, ως λαμπαδηδρόμος των Ολυμπιακών Αγώνων του Τόκιο 2020.
Κατά την άφιξή του στην Αθήνα για να συνεχίσει για τη Σπάρτη είχε συγκινήσει λέγοντας: “Είναι ωραία που βρίσκομαι εδώ. Αισθάνομαι υπέροχα. Είμαι ενθουσιασμένος. Δεν είναι η πρώτη φορά που βρίσκομαι στην Ελλάδα. Μου αρέσει πολύ η χώρα σας. Είμαι Έλληνας στην καρδιά”.
Μιλώντας στο Greek Reporter, περιέγραψε την ταινία “300” ως την “πιο έντονη και απολαυστική ταινία που έχω κάνει ποτέ”, προσθέτοντας: “Με έκανε να νιώσω Έλληνας”!
https://www.instyle.gr/people/gerard-butler-h-skotseziki-epelasi-sto-choligount/
https://www.instyle.gr/people/gerard-butler-h-skotseziki-epelasi-sto-choligount/
“Δεν είναι λίγες οι φορές που έχει εκφράσει την αγάπη του για την Ελλάδα. Μάλιστα, το 2020 είχε βρεθεί στη Σπάρτη για την Αφή της Ολυμπιακής Φλόγας. Έτρεξε στις 13 Μαρτίου 2020 από τον Μυστρά έως τη Σπάρτη με την Ολυμπιακή Φλόγα, ως λαμπαδηδρόμος των Ολυμπιακών Αγώνων του Τόκιο 2020.
Κατά την άφιξή του στην Αθήνα για να συνεχίσει για τη Σπάρτη είχε συγκινήσει λέγοντας: “Είναι ωραία που βρίσκομαι εδώ. Αισθάνομαι υπέροχα. Είμαι ενθουσιασμένος. Δεν είναι η πρώτη φορά που βρίσκομαι στην Ελλάδα. Μου αρέσει πολύ η χώρα σας. Είμαι Έλληνας στην καρδιά”.
Μιλώντας στο Greek Reporter, περιέγραψε την ταινία “300” ως την “πιο έντονη και απολαυστική ταινία που έχω κάνει ποτέ”, προσθέτοντας: “Με έκανε να νιώσω Έλληνας”!
https://www.instyle.gr/people/gerard-butler-h-skotseziki-epelasi-sto-choligount/
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου