ΛΑΚΩΝΙΑ - ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

 


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
1. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 10/02/24 00:00 0-3 α.α.
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 10/02/24 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-1
3. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 1-0
4. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 0-2
5. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) 2-0

Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος)
(12η αγωνιστική)
6. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α. 3-0
7. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 2-0
8. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α. 3-0
9. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 2-2

Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος)
(12η αγωνιστική)
10. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/02/24 00:00 0-3 α.α.
11. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 10/02/24 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 1-4
12. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 11/02/24 11:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 1-1
13. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 11/02/24 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 1-0

Κ 12 (Α΄ Όμιλος)
(6η αγωνιστική)
14. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 10/02/24 11:00 ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-5

Κ 14 (Α΄ Όμιλος)
(7η αγωνιστική)
15. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 10/02/24 00:00 3-0 α.α.
16. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 11/02/24 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 5-1

Κ 14 (Β΄ Όμιλος)
(7η αγωνιστική)
17. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 10/02/24 11:00 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
18. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 10/02/24 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 4-0

Γ΄ Κατηγορία γυναικών (5ος όμιλος)
(8η αγωνιστική)
19. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡ. (ΓΥΝ.) ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΣΟΥ Κυριακή 11/02/24 15:00 0-1
20. ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥ Κυριακή 11/02/24 15:00
21. ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 11/02/24 15:00 0-4

Σχόλια

ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ

LAKONES.gr

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΑΞΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

EVROTAS CLEAN

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

SLEEP EXPERTS

ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ VERGADOU 2731021701

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

IATRIKOS.gr

NEOPTIC

ESTHIQUE

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

Diafimistes.gr

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2731026347

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

AGORA

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & YIOI ΣΠΑΡΤΗ

ΠΙΑΤΣΑ

ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΚΑΦΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Greek Exports Directory

GRAD ΔΙΕΘΝΗ ΜΕΣΙΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΠΑΡΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ

ANT1 SOUTH

BEST RADIO

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΣΠΑΡΤΗ 2731022395

GRAD GROUP

LAKONIA REAL ESTATE

ATHINA REAL ESTATE

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ