ΛΑΚΩΝΙΑ - ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

 


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
1. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/02/24 00:00 3-0 α.α.
2. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 03/02/24 15:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν. 3-1
3. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 03/02/24 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 4-0
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 03/02/24 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 1-0
5. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 04/02/24 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 2-1

Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος)
(11η αγωνιστική)
6. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/02/24 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
7. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/02/24 11:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-4
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 04/02/24 15:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 4-0
9. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 04/02/24 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 0-2

Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος)
(11η αγωνιστική)
10. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 03/02/24 00:00 3-0 α.α.
11. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 03/02/24 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 0-6
12. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/02/24 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 2-0
13. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 04/02/24 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) 1-1

Κ 12 (Α΄ Όμιλος)
(7η αγωνιστική)
14. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 03/02/24 10:00 ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 8-0
15. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 03/02/24 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΕΡΩΤΑΣ Η. 9-0
16. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 04/02/24 11:00 , ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 0-2

Κ 12 (Β΄ Όμιλος)
(7η αγωνιστική)
17. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 03/02/24 11:00 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν. 4-0
18. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 04/02/24 11:00 ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α. 1-2
19. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 04/02/24 11:00 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν. 0-2

Κ 16
(7η αγωνιστική)
20. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 03/02/24 00:00 3-0 α.α.
21. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 03/02/24 11:00 ΜΑΡΚΟΥ Α., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 2-0
22. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 03/02/24 11:30 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α. 1-0

Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ 14
(3η αγωνιστική)
23. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κ 14 - ΜΙΚΤΗ ΑΘΗΝΩΝ Κ 14 ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Πέμπτη 01/02/24 12:30 1-4

Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ 16
(3η αγωνιστική)
24. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κ 16 - ΜΙΚΤΗ ΑΘΗΝΩΝ Κ 16 ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Πέμπτη 01/02/24 15:00 1-5


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχόλια

ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ

LAKONES.gr

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΑΞΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

EVROTAS CLEAN

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

SLEEP EXPERTS

ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ VERGADOU 2731021701

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

IATRIKOS.gr

NEOPTIC

ESTHIQUE

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

Diafimistes.gr

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2731026347

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

AGORA

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & YIOI ΣΠΑΡΤΗ

ΠΙΑΤΣΑ

ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΚΑΦΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Greek Exports Directory

GRAD ΔΙΕΘΝΗ ΜΕΣΙΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΠΑΡΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ

ANT1 SOUTH

BEST RADIO

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΣΠΑΡΤΗ 2731022395

GRAD GROUP

LAKONIA REAL ESTATE

ATHINA REAL ESTATE

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ