![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjyRkQos6H5O6SGr9-ZB-sw3b8e5ANUgLXdv-NlvG1LSqmetUqmFzSrzs0UN5zrKRGp-aCV7bJa6VT_D95TrHOa4zmlEC56dz8CBfr6S_OdsH2u8AXOCYJ2opZrg4SlJ9cjq5wce5hyphenhyphenHNLZs8LEZg-Jcqsh9MVIzJfcq5-LHhf3TOWku0gsi0wiykUHBH8/s320-rw/KATSIHTIS.png)
Στα εγκαίνια της πρώτης έκθεσης ζωγραφικής του ομογενή Παναγιώτη (Πήτερ) Κατσίχτη, με καταγωγή από την Αναβρυτή και τον Μυστρά, παρευρέθηκαν την Τρίτη 16 Ιανουαρίου 2024, ο Δήμαρχος Σπάρτης, κ. Μιχαήλ Βακαλόπουλος και ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Σπάρτης, κ. Στέφανος Βρεττάκος.
Την έκθεση που θα λειτουργεί στο Κέντρο Τεχνών του Δήμου Αθηναίων μέχρι και τις 2 Φεβρουαρίου 2024, εγκαινίασε ο δήμαρχος Αθηναίων, κ. Χάρης Δούκας, ενώ στα εγκαίνια, παρευρέθηκαν μεταξύ άλλων, ο Υφυπουργός Εργασίας κ. Βασίλειος Σπανάκης καθώς και οι Βουλευτές Λακωνίας κ.κ. Νεοκλής Κρητικός και Αθανάσιος Δαβάκης.
Εκ του Δήμου
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου