ΛΑΚΩΝΙΑ - ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

 


Α΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
1. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/11/23 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-2

2. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 26/11/23 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-2

3. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 26/11/23 15:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-0

4. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 26/11/23 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) 8-0

5. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 26/11/23 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.
4oς: ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν. 3-0

Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος)
(4η αγωνιστική)
6. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 25/11/23 15:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α. 3-0
7. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 26/11/23 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΥ Α. 0-1
8. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 26/11/23 11:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 2-4
9. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Κυριακή 26/11/23 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 3-1

Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος)
(4η αγωνιστική)
10. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/11/23 00:00 0-3 α.α.
11. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 25/11/23 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α. 4-2
12. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 25/11/23 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 2-0
13. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΝΙΑΤΩΝ Κυριακή 26/11/23 11:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α. 0-0

Κ 12 (Α΄ Όμιλος)
(2η αγωνιστική)
14. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 25/11/23 10:00 ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ Μ. 0-3

Κ 12 (Β΄ Όμιλος)
(3η αγωνιστική)
15. Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/11/23 10:00 ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 1-4
16. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 25/11/23 10:00 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν. 2-1

Κ 14 (Α΄ Όμιλος)
(3η αγωνιστική)
17. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 25/11/23 11:00 0-3 α.α.
18. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 25/11/23 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Α. 0-1

Κ 14 (Β΄ Όμιλος)
(3η αγωνιστική)
19. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 26/11/23 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-4
20. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 26/11/23 11:00 ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 1-7

Σχόλια

ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ

LAKONES.gr

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΑΞΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

EVROTAS CLEAN

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

SLEEP EXPERTS

ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ VERGADOU 2731021701

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

IATRIKOS.gr

NEOPTIC

ESTHIQUE

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

Diafimistes.gr

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2731026347

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

AGORA

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & YIOI ΣΠΑΡΤΗ

ΠΙΑΤΣΑ

ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΚΑΦΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Greek Exports Directory

GRAD ΔΙΕΘΝΗ ΜΕΣΙΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΠΑΡΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ

ANT1 SOUTH

BEST RADIO

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΣΠΑΡΤΗ 2731022395

GRAD GROUP

LAKONIA REAL ESTATE

ATHINA REAL ESTATE

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ