![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhOYNi475S8gYrLmj7ENI81JhAq12xUGwmCz4RKZwWi2UcvjvvI4YHPOCnT31LhgchowRPYHH9zatP3J0H5Uygx8IaYK-6qvNqB1dfSxS8iKnyafC7O9BPOIGipZhUVpwMEkNGk-fGpQwiTJBXoLxqBlK6-IfhKwWEmDuyRGYzwSYpeuCV76YSQs14J9cQ/s320-rw/WWW.png)
Θέματα της Λακωνίας απασχόλησαν τη συνάντηση που ο περιφερειάρχης Πελοποννήσου Παναγιώτης Νίκας είχε σήμερα, Δευτέρα 10 Ιουλίου, στην έδρα της Περιφέρειας, στην Τρίπολη, με τον βουλευτή Λακωνίας Θανάση Δαβάκη.
Μεταξύ άλλων, ο περιφερειάρχης Π. Νίκας ενημέρωσε τον Λάκωνα βουλευτή ότι το αμέσως επόμενο χρονικό διάστημα είναι προγραμματισμένη η παράδοση και της τρίτης μονάδας επεξεργασίας απορριμμάτων, στην Σκάλα.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου