ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ: ΠΡΟΣΟΧΗ 30 Απριλίου λήγει η προθεσμία ανανέωσης των παραγωγικών αδειών για τις λαϊκές αγορές
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhYVsFr0UqZzA9eywRTkglUQ81hq52DYYEF2Ns3invNPkVbLPi2JoQRLJbc4FoskoGyQr_kACQeUVKNak50YggssmZw7INyLTUMB86wVvDK4pvCfiuOVrwaM7cMtLJq2cu9J6RTHzoLj8LpUl0s9WJdDXJfREljEKpiHxumoZ2EAS1GM01x_8AH-hxG/s320-rw/LaikiAgora.jpg)
Ο Δήμος Σπάρτης ενημέρωσε τους Παραγωγούς και Επαγγελματίες Λαϊκών Αγορών ότι παρατείνεται, εκ νέου, η προθεσμία ανανέωσης των παραγωγικών αδειών για τις λαϊκές αγορές μέχρι την 30η Απριλίου 2023.
Στην απόφαση του το Υπουργείου Ανάπτυξης και Επενδύσεων αναφέρει ότι αν η ως άνω προθεσμία παρέλθει άπρακτη ,οι παλαιότερες άδειες καταργούνται οριστικά
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου