ΛΑΚΩΝΙΑ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 2/4/2023

 


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 01/04/23 16:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 3-1
2. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 02/04/23 16:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 0-4
3. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 02/04/23 16:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ) 0-2
4. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 02/04/23 16:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 1-2
5. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/04/23 16:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Α. 1-6
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Κυριακή 02/04/23 16:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 1-2

Κ 12
(3η αγωνιστική)
7. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ 2 ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 01/04/23 17:30 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α. 4-0
8. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 02/04/23 11:30 ΜΑΡΚΟΥ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 0-0
9. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 02/04/23 11:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 10-0
10. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 02/04/23 11:30 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 4-2

Κ 16
(10η αγωνιστική)
11. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 01/04/23 11:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 2-5
12. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 01/04/23 11:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 1-1
13. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 01/04/23 11:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 1-2

Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(22η αγωνιστική)
14. Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ Κυριακή 02/04/23 12:00 0-1
15. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 02/04/23 13:00 1-1
16. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 02/04/23 16:00 0-1
17. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 02/04/23 16:00 3-0
18. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 02/04/23 16:00 0-1
19. ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Κυριακή 02/04/23 16:00 3-4
20. ΡΟΔΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Κυριακή 02/04/23 16:00 4-1

Γ΄ Κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)
(11η αγωνιστική)
21. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) - ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 02/04/23 15:00
22. ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ" Κυριακή 02/04/23 15:00 3-0 α.α.
23. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 02/04/23 15:00 4-2

Σχόλια

ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ

LAKONES.gr

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΑΞΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

EVROTAS CLEAN

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

SLEEP EXPERTS

ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ VERGADOU 2731021701

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

IATRIKOS.gr

NEOPTIC

ESTHIQUE

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

Diafimistes.gr

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2731026347

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

AGORA

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & YIOI ΣΠΑΡΤΗ

ΠΙΑΤΣΑ

ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΚΑΦΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Greek Exports Directory

GRAD ΔΙΕΘΝΗ ΜΕΣΙΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΠΑΡΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ

ANT1 SOUTH

BEST RADIO

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΣΠΑΡΤΗ 2731022395

GRAD GROUP

LAKONIA REAL ESTATE

ATHINA REAL ESTATE

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ