ΛΑΚΩΝΙΑ: ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ

Α΄ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
1. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 18/02/23 15:00
2. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/02/23 15:00
3. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/02/23 15:00
4. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 19/02/23 15:00
5. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 19/02/23 15:00
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Κυριακή 19/02/23 15:00
 
Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(15η αγωνιστική)
7. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 18/02/23 00:00
8. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 18/02/23 15:00
9. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/02/23 15:00
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/02/23 15:00
 
Κ 14
(4η αγωνιστική)
11. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 18/02/23 11:00
 
Κ 16
(6η αγωνιστική)
12. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 18/02/23 11:00
 
Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(15η αγωνιστική)
13. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 19/02/23 10:30
14. ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Κυριακή 19/02/23 12:00
15. Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΡΟΔΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ Κυριακή 19/02/23 15:00
16. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 19/02/23 15:00
17. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 19/02/23 15:00
18. ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ Κυριακή 19/02/23 15:00
19. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 19/02/23 15:00
 
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)
(8η αγωνιστική)
20. ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 19/02/23 15:00
21. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 19/02/23 15:00
22. ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) - ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ" Κυριακή 19/02/23 15:00
 
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων K 14 (10ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
23. ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Κ 14 - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Κ 14 Τετάρτη 22/02/23 12:00
24. ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ 14 - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κ 14 Τετάρτη 22/02/23 12:00
 
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ 16 (10ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
25. ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Κ 16 - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Κ 16 Τετάρτη 22/02/23 14:30
26. ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ 16 - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κ 16 Τετάρτη 22/02/23 14:30

Σχόλια

ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ

LAKONES.gr

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΑΞΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

EVROTAS CLEAN

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

SLEEP EXPERTS

ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ VERGADOU 2731021701

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

IATRIKOS.gr

NEOPTIC

ESTHIQUE

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

Diafimistes.gr

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2731026347

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

AGORA

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & YIOI ΣΠΑΡΤΗ

ΠΙΑΤΣΑ

ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΚΑΦΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Greek Exports Directory

GRAD ΔΙΕΘΝΗ ΜΕΣΙΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΠΑΡΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ

ANT1 SOUTH

BEST RADIO

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΣΠΑΡΤΗ 2731022395

GRAD GROUP

LAKONIA REAL ESTATE

ATHINA REAL ESTATE

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ