ΛΑΚΩΝΙΑ - Οι Αγώνες του ερχόμενου Σαββατοκύριακου

 

Α΄ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
1. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 17/12/22 15:00
2. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 17/12/22 15:00
3. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 18/12/22 15:00
4. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 18/12/22 15:00
5. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 18/12/22 15:00
6. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 18/12/22 15:00
 
Β΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(8η αγωνιστική)
7. Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ Σάββατο 17/12/22 15:00
8. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 18/12/22 11:00
9. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 18/12/22 11:00
10. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 18/12/22 15:00
 
Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(8η αγωνιστική)
11. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 17/12/22 00:00 Αναβλήθηκε
12. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00
13. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 18/12/22 11:00
14. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΝΙΑΤΩΝ Κυριακή 18/12/22 15:00
 
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(3η φάση)
15. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Τετάρτη 21/12/22 14:15
16. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Τετάρτη 21/12/22 14:15
17. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Τετάρτη 21/12/22 14:15
18. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΜΥΚΛΩΝ Τετάρτη 21/12/22 14:15
 
Κ 16
(4η αγωνιστική)
19. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 17/12/22 09:45
 
Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(6η αγωνιστική)
20. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Σάββατο 17/12/22 11:00
21. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 17/12/22 12:00
22. ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00
23. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. Σάββατο 17/12/22 15:00
24. ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00
25. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Σάββατο 17/12/22 15:00
26. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ" Σάββατο 17/12/22 15:00
7η αγωνιστική
27. Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ Τρίτη 20/12/22 15:00
28. ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Τετάρτη 21/12/22 15:00
29. ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Τετάρτη 21/12/22 15:00
30. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Τετάρτη 21/12/22 15:00
31. ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Τετάρτη 21/12/22 15:00
32. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Τετάρτη 21/12/22 15:00
33. Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ Τετάρτη 21/12/22 18:30
 
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
34. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/12/22 15:00
35. ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 18/12/22 15:00
36. ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ" Κυριακή 18/12/22 15:00



Σχόλια

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΟΙ ΣΠΑΡΤΗ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

LAKONES.gr

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

NEOPTIC

IL POSTO

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΑΜΥΚΛΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

MOTOPLACE

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

Δημοφιλείς αναρτήσεις

"Με θλίψη πληροφορηθήκαμε ότι... "

"Με λύπη μας ενημερωθήκαμε για την εκδημία δύο εξαίρετων συναδέλφων..."

Επιμνημόσυνη δέηση στη Λάγια για τον πεσόντα Μανιάτη Ήρωα Αντιπλοίαρχο Παναγιώτη Βλαχάκο

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ESTHIQUE

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS PIZZA

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ