![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEipNpYoaHe0vPKfUZWorRm88jamhCHxQOZVgivcEUmvz4_3cjOWmExpD65jIXvGRWxUVtWrk-UOb1l1Sr7eHTCAIG4YgwE39fsEVn5G8c0JW4R3iePRCr7zyBb1zyhTAktJ5bLH719RLa_ScMtXu-cm1xZoUU-9d773gbAiLIt5YuwuJScXv6ywnUlMrQ/s320-rw/afisa.jpg)
Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Επιζώντων του Καρκίνου στις 6 Ιουνίου, ο Δήμος Ανατολικής Μάνης συνδιοργανώνει με τον Σύλλογο Καρκινοπαθών – Εθελοντών – Φίλων – Ιατρών (Κ.Ε.Φ.Ι.) την Κυριακή 5/6 στο Γύθειο τον 2ο Ποδηλατικό Γύρο.
Με σύνθημα «Τρέχουμε πιο Γρήγορα από τον Καρκίνο» με ή χωρίς ποδήλατο οι συμμετέχοντες δίνουν ραντεβού στις 7 το απόγευμα στο Ηρώο και κάνοντας βόλτα στο Γύθειο στέλνουν μήνυμα ελπίδας σε όσους δίνουν τη μάχη τους.
Δείτε επιπλέον δράσεις του Συλλόγου Κ.Ε.Φ.Ι. στο site του Συλλόγου
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου