ΛΑΚΩΝΙΑ 9-4-2022 : ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Τελική φάση Α΄ κατηγορίας
(9η αγωνιστική)
1. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Σάββατο 09/04/22 16:30 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Σ. 1-3

Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(5η αγωνιστική)
2. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 09/04/22 10:00 ΜΑΡΚΟΥ Α., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
 
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(5η αγωνιστική)
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 09/04/22 16:00 ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
 
Κ 14
(4η αγωνιστική)
4. Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 09/04/22 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 6-0
5. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 09/04/22 11:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. 4-2
6. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 09/04/22 12:30 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 2-0

Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(29η αγωνιστική)
7. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη 06/04/22 13:45 2-3
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Τετάρτη 06/04/22 15:00 0-0
9. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Τετάρτη 06/04/22 15:00 0-0
10. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Τετάρτη 06/04/22 15:00 3-0
11. Α.Ε.Κ. Β΄ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ Τετάρτη 06/04/22 15:00 3-1
12. ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΡΟΔΟΣ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Τετάρτη 06/04/22 15:00 4-2
13. Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Τετάρτη 06/04/22 15:30 1-4
14. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Τετάρτη 06/04/22 18:00 1-0
30η αγωνιστική
15. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Σάββατο 09/04/22 14:45 2-2
16. Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 09/04/22 17:00 2-1

Πρωτάθλημα K-20 Superleague 2 (3ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
17. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Πέμπτη 07/04/22 15:00 Αναβλήθηκε
6η αγωνιστική
18. Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ Σάββατο 09/04/22 12:45
19. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 09/04/22 12:45
 
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(22η αγωνιστική)
20. ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Σάββατο 09/04/22 16:00 1-0
21. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ Σάββατο 09/04/22 16:00 0-2
22. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 09/04/22 16:00 1-0
23. ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 "ΣΠΥΡΟΣ ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ" Σάββατο 09/04/22 16:00 2-0
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Σάββατο 09/04/22 16:00 1-1

Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-15 (5ος όμιλος)
(7η αγωνιστική)
25. ΜΙΚΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΗΛΕΙΑΣ Πέμπτη 07/04/22 12:00 2-4
26. ΜΙΚΤΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ - ΜΙΚΤΗ ΑΧΑΪΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ Πέμπτη 07/04/22 12:00 1-5

Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-17 (5ος όμιλος)
(7η αγωνιστική)
27. ΜΙΚΤΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ - ΜΙΚΤΗ ΑΧΑΪΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ Πέμπτη 07/04/22 14:00 2-4
28. ΜΙΚΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΗΛΕΙΑΣ Πέμπτη 07/04/22 14:30 1-2

Σχόλια

EVROTAS CLEAN

ESTHIQUE

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ

LAKONES.gr

NEOPTIC

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΑΞΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

BANNER 1

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

SLEEP EXPERTS

ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ VERGADOU 2731021701

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

IATRIKOS.gr

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

Diafimistes.gr

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2731026347

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

AGORA

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & YIOI ΣΠΑΡΤΗ

ΠΙΑΤΣΑ

ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΚΑΦΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Greek Exports Directory

GRAD ΔΙΕΘΝΗ ΜΕΣΙΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΠΑΡΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ

ANT1 SOUTH

BEST RADIO

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΣΠΑΡΤΗ 2731022395

GRAD GROUP

LAKONIA REAL ESTATE

ATHINA REAL ESTATE