ΛΑΚΩΝΙΑ 19-03-2022: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

 



Αγώνες κατάταξης 10ης - 12ης θέσης
(6η αγωνιστική)
1. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 19/03/22 15:30 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 0-4

Αγώνες κατάταξης 13ης - 15ης θέσης
(6η αγωνιστική)
2. Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 19/03/22 15:30 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. 6-1

Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
3. Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/03/22 11:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.
 
Κ 14
(1η αγωνιστική)
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 19/03/22 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 3-3
5. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 19/03/22 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΣ Π. 1-3

Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(14η αγωνιστική)
6. ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Κ. Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Τετάρτη 16/03/22 15:00 1-0
17η αγωνιστική
7. Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Τετάρτη 16/03/22 15:00 1-1
25η αγωνιστική
8. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 19/03/22 14:45 3-0
9. Α.Ε.Κ. Β΄ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" Σάββατο 19/03/22 14:45 1-0

Πρωτάθλημα K-20 Superleague 2 (3ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 19/03/22 12:45 Αναβλήθηκε
11. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ ΑΡΤΑΣ Σάββατο 19/03/22 12:45
 
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(19η αγωνιστική)
12. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Τετάρτη 16/03/22 15:00 0-1
13. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ Τετάρτη 16/03/22 15:00 0-2
14. ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 16/03/22 15:00 2-0
15. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Τετάρτη 16/03/22 15:00 1-3
16. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη 16/03/22 15:00 Αναβλήθηκε
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-15 (5ος όμιλος)

(6η αγωνιστική)
17. ΜΙΚΤΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ - ΜΙΚΤΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ Τετάρτη 16/03/22 12:00
18. ΜΙΚΤΗ ΑΧΑΪΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" Τετάρτη 16/03/22 12:00 5-0
19. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΗΛΕΙΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Τετάρτη 16/03/22 12:00 0-0
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-17 (5ος όμιλος)

(6η αγωνιστική)
20. ΜΙΚΤΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ - ΜΙΚΤΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ Τετάρτη 16/03/22 14:30
21. ΜΙΚΤΗ ΑΧΑΪΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" Τετάρτη 16/03/22 14:30 2-2
22. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΗΛΕΙΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Τετάρτη 16/03/22 14:30 1-0

Σχόλια

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΕΙΣ

SPARTI VIEW

IL POSTO

NRG SPORTS

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MOTOPLACE

Δημοφιλείς αναρτήσεις

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑΝΝΗ ΤΣΑΓΚΑΡΗ...Πάγωσαν οι Μολάοι

ACTION BIKE

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

WAY CUP

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

KOTRONAS FLOWER

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

e-click

ESTHIQUE

ΤΕΝΤΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑ

ΔΗΜΟΣ

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ