Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Α΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(13η αγωνιστική)
1. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 29/01/22 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 1-2
2. Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ Σάββατο 29/01/22 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α. 0-10
3. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 30/01/22 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β. 2-1
Α΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(13η αγωνιστική)
4. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 29/01/22 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 2-0
5. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 30/01/22 11:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. 7-1
6. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 30/01/22 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΥ Α. 2-1
Α΄ Κατηγορία (Γ΄ Όμιλος)
(13η αγωνιστική)
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 29/01/22 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 1-2
8. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 30/01/22 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 2-3
9. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 30/01/22 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 1-0
10. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 30/01/22 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(16η αγωνιστική)
11. Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 29/01/22 14:45 1-0
12. ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κυριακή 30/01/22 14:00 0-0
13. Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΧΑΝΙΑ ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 30/01/22 14:45 0-0
14. ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Κυριακή 30/01/22 14:45 1-2
15. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Κυριακή 30/01/22 14:45 3-0
16. ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Κυριακή 30/01/22 14:45 0-0
17. Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Ε.Κ. Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Κυριακή 30/01/22 14:45 2-1
18. ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 30/01/22 17:00
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(13η αγωνιστική)
19. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 30/01/22 15:00 1-2
20. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 30/01/22 15:00 0-2
21. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 30/01/22 15:00 Αναβλήθηκε
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 30/01/22 15:00 3-0
23. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α¨ Κυριακή 30/01/22 15:00 2-0
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου