ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 14/11/2021

 


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(5η αγωνιστική)
1. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 13/11/21 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α. 3-0
2. Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ Κυριακή 14/11/21 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 2-4
3. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 14/11/21 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 3-2

Α΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(5η αγωνιστική)
4. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/11/21 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 0-2
5. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 13/11/21 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α. 0-4
6. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 14/11/21 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 2-0

Α΄ Κατηγορία (Γ΄ Όμιλος)
(5η αγωνιστική)
7. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 13/11/21 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-0
8. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/11/21 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 0-3
9. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 14/11/21 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε. 4-0
10. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 14/11/21 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. 4-0

Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(2η αγωνιστική)
11. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/11/21 15:00 0-2
12. Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Σάββατο 13/11/21 15:00 0-1
13. Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 13/11/21 15:00 1-2
14. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - Α.Ε.Κ. Β΄ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" Κυριακή 14/11/21 15:00 0-2
15. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 14/11/21 15:00 1-0
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΡΟΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 14/11/21 15:00 0-0
17. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Κυριακή 14/11/21 15:00 1-1
18. ΧΑΝΙΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κυριακή 14/11/21 15:00 0-0
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)

(4η αγωνιστική)
19. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΗΡΩΝ Κυριακή 14/11/21 15:00 2-0
20. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 14/11/21 15:00 3-1
21. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α¨ Κυριακή 14/11/21 15:00 0-1
22. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 14/11/21 15:00 0-1
23. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ Κυριακή 14/11/21 15:00 0-0


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχόλια

BANNER 2

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΕΙΣ

SPARTI VIEW

IL POSTO

NRG SPORTS

ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΑΜΥΚΛΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MOTOPLACE

Δημοφιλείς αναρτήσεις

Τι κάνει ο Ρένος Χαραλαμπίδης στο Ξηροκάμπι Λακωνίας;

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΦΩΤΙΑ ΣΤΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Ευχαριστήριο του Γιάννη Κουτσοθεοδωρή

Αυτά τα ΕΡΓΑ υπέγραψε σήμερα ο ΝΙΚΑΣ στη Σπάρτη

17 και 19 ετών οι δράστες σε κλοπή οικίας στη Σπάρτη

ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ: ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΔΙΑ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ

ACTION BIKE

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

WAY CUP

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

KOTRONAS FLOWER

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

e-click

ESTHIQUE

ΤΕΝΤΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑ

ΔΗΜΟΣ

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ