![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhrsMZ0SjbIbVea-aFeZ6UiJtJINMk5mSlM9kBlFKwMiLck6KGP6Z3LbFagVLSB1WykwLlcIw-Np3V8Rz9LYhTprT3m1BcUHcZZqdbtHu-SokNRG5Vq6eHLQa_HplTdDhCr1o-Qq7RKEv0gOgwc-v4PlUPP45-0bAR2DgboJXq1K3SYUcVyn6VmEm7lKDM/s320-rw/watermarked-DSC_00035.jpg)
Μέ ἰδιαίτερη ἀγάπη πρός τίς Ένοπλες Δυνάμεις, ὁ Σεβ. Μητροπολίτης Μάνης κ. Χρυσόστομος Γ' ὑποδέχθηκε στό Ἐπισκοπεῖο Μάνης καί στό Γραφεῖο του, τόν Ὑποστράτηγο Ἀπόστολο Τσουλουβῆ, Διοικητή IV ΜΠ – 4η Μεραρχία Πεζικοῦ «Πελοπόννησος» (Διοίκηση Κέντρων), πού ἑδρεύει στή Τρίπολη, καί στή συνάντησή τους εἶχαν μία ἐξαιρετική συζήτηση γιά θέματα κοινοῦ ἐνδιαφέροντος.
Μάλιστα ἀντηλλάγησαν καί ἀναμνηστικά δῶρα.
Ὁ Σεβ. εὐχήθηκε στόν κ. Διοικητή κάθε εὐλογία τοῦ Θεοῦ στό ἔργο του.
Για το φωτογραφικό υλικό πατήστε εδώ.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου