![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhq8dUyyPlj9UMTgtmIZFmY1c4JPuWU5VfclA_zBVnWy0ryrze-GeF3SYTV6-RHyr2jr81XfgyzT0EBSHrT3sHJBgzRVGdvTgSNXMtACJkyH_sfJbZRyc93W5PfwjkG_ECTn4nKeBrO4RZExtP6wP8QKXpRK4OnGSvqFgECp46OtA50AoqhaHPFEb6L7zI/s320-rw/%CE%99%CE%94%CE%A1%CE%A5%CE%9C%CE%91-%CE%9C%CE%9F%CE%9B%CE%91%CE%A9%CE%9D.jpg)
Το Ίδρυμα περιθάλψεως χρονίως πασχόντων, ηλικιωμένων και Α.Μ.Ε.Α. ‘’η Αγία Παρασκευή’’ της Ιεράς Μητροπόλεώς μας αναζητά νοσηλευτικό προσωπικό Πανεπιστημιακής, Τεχνολογικής ή Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης (Ι.Ε.Κ.) ή ακόμα και πρακτικές νοσηλεύτριες για άμεση πρόσληψη.
Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να επικοινωνούν στα τηλ. 2732023812 και 6977097107 ή στο email: molamea@yahoo.com
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου