![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjtpcOukda8YZ2h7hQTuKMM5qVdjOXZ8lzXIOAkX5QZ8bZALTzd4cupIjikNGJdN9bJfRWVNu96C2NJRwCu7ibJ561cKjZwEah4hLpZe4L0r3WoTet-bITNIEbcwjDRauBKs9A9Y0SD-ezXya_onRa9pspoG08e-quQeUTbOG96Jg0hx7k-Ju5E9LcnDKU/s320-rw/1717061150700.jpg)
Η αντιμετώπιση της έμφυλης βίας, και των γυναικοκτονιών, αποτελούν τα θέματα της εκδήλωσης που διοργανώνεται το Σάββατο 1 Ιουνίου το απόγευμα στις 19:00 στο Πνευματικό Κέντρο της Σκάλας, από τον Φιλαθλητικό Σύλλογο Σκάλας και τον φορέα "Εξελίσσω" υπό την αιγίδα του Δήμου Ευρώτα.
Το παρόν θα δώσει και ο Ολυμπιονίκης της Άρσης Βαρών Πύρρος Δήμας.
Η ενημέρωση αποτελεί την καλύτερη πρόληψη και αντιμετώπιση των παραπάνω φαινομένων.
Ας δώσουμε όλοι το παρών.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου