ΒΕΛΙΕΣ ΒΙΝΤΕΟ: "Όλες οι οικογένειες κατασκεύασαν τον δικό τους χαρταετό κι είναι έτοιμοι να γεμίσουν τον ουρανό στις 18 Μαρτίου."
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhyNhw6Aj3282_q6KOHqyIZLVIJyVIklebdiy-NfhHGJEwvQpYN5HXYcDrg8gZZBpxSUaa9MyhZLoVPqAUYsZW_MPRfIU9-Es4BpCLSg1uNjlH5apkJRfQtIMqX6D0HcrMdCCbx7K26r6pyLyNNzFbigwC3X1-9s3qCfObGaMWw8wC2eTd0Q4YfTCrU8zc/s320-rw/XCV.png)
ΕΞΩΡΑΪΣΤΙΚΟΣ-ΕΚΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΛΙΩΝ " Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ"
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε κι φέτος απ' τον σύλλογο μας σε συνεργασία με το ΝΠΔ,η κατασκευή χαρταετού..Όλες οι οικογένειες κατασκεύασαν τον δικό τους χαρταετό κι είναι έτοιμοι να γεμίσουν τον ουρανό στις 18 Μαρτίου.. Ευχαριστούμε θερμά τον κ.Νιακουλα Νεκτάριο που κάθε χρόνο βοηθά σημαντικά στο να πραγματοποιηθεί αυτή η δραση μας καθώς κι όλους εσάς που μας τιματε με την παρουσία σας...
Ανανεώνουμε το ραντεβού μας για την Καθαρά Δευτέρα
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε κι φέτος απ' τον σύλλογο μας σε συνεργασία με το ΝΠΔ,η κατασκευή χαρταετού..Όλες οι οικογένειες κατασκεύασαν τον δικό τους χαρταετό κι είναι έτοιμοι να γεμίσουν τον ουρανό στις 18 Μαρτίου.. Ευχαριστούμε θερμά τον κ.Νιακουλα Νεκτάριο που κάθε χρόνο βοηθά σημαντικά στο να πραγματοποιηθεί αυτή η δραση μας καθώς κι όλους εσάς που μας τιματε με την παρουσία σας...
Ανανεώνουμε το ραντεβού μας για την Καθαρά Δευτέρα
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου