![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi2JE8ErnMSMSKxpXlP1NCXZgn-kqxyA-0eJinG07vp8BZXDxSXybnXVHNzQsTv1_DHFQtSgqBbwTwH6NAdPVOnh5KuYe2032UMqvgZ_bfaEY3nZb3anYpOGwrhXKqBbn8p0T-WDHniSCMFLAvKZ-IBSRMxFii7pYEmUyirCN0xTxPp1ZkmnwS-aiksjY8/s320-rw/image006.webp)
ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥ ΔΟΥΚΑ
"Ετοιμάζουμε με τη Χρυσάνθη (η Σπάρτη της χρωστάει πολλά
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t38/2/16/1f33a.png)
=από την Εποχή του Χαλκού στη Μυκηναϊκή και Δωρική και Ρωμαϊκή και Βυζαντινή Σπάρτη και το Μυστρά (με τις μοναδικές & εκπληκτικές δημιουργίες της Αδελφής Αγνής της Μονής Παντανάσσης), μέχρι τις σύγχρονες δημιουργίες Λακώνων και Ελλήνων σχεδιαστών - αλλά και για την ανάπτυξη της υφαντουργικής στο Γεράκι και της Σηροτροφίας (εκτροφής μεταξοσκώληκων) στη Τρύπη!!"
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου