ΘΕΜΑ: «Πρόσκληση σε ειδική συνεδρίαση για την εκλογή των μελών του προεδρείου του δημοτικού συμβουλίου και της δημοτικής επιτροπής».
Παρακαλείσθε όπως προσέλθετε στο Δημοτικό Κατάστημα (Δημαρχιακό Μέγαρο - Κεντρική Πλατεία Σπάρτης - αίθουσα συνεδριάσεων) την 8η Ιανουαρίου 2024, ημέρα Δευτέρα και ώρα 19.00΄ , σε ειδική συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου η οποία θα πραγματοποιηθεί δια ζώσης με θέμα ημερήσιας διάταξης «Εκλογή των μελών του προεδρείου του δημοτικού συμβουλίου και της δημοτικής επιτροπής», σύμφωνα με τις διατάξεις των άρθρων 64 όπως αντικαταστάθηκε με το άρθρο 4 του Ν.5056/2023 (Α΄163) και 74 του Ν. 3852/2010 (Α΄ 87).
Ο προεδρεύων σύμβουλος
Γιαννόπουλος Δημήτριος
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου