Το Σωματείο ΑΜΕΑ Λακωνίας πραγματοποίησε σήμερα μια υπέροχη εκδρομή στο Κέντρο Πολιτισμού Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος. Τα μέλη και οι φίλοι του Σωματείου ξεναγήθηκαν στον υπέροχο χώρο. Μετά το πρόγραμμα είχε φαγητό στο "Έμπα στο ψητό", έναν υπέροχο χώρο στην Αργυρούπολη ιδιοκτησίας του κ.Γιώργου Αντωνίου που μάς το έκανε δωρεάν, μετά από ενέργειες του μέλους του Δ.Σ. κ.Αλεξανδράκη. Τον ευχαριστούμε πολύ για αυτό το "γεύμα καρδιάς", όπως χαρακτηρίστηκε. Ήταν όλα υπέροχα όπως και το σέρβις. Τέτοιοι άνθρωποι σπανίζουν στις μέρες μας. Τέλος η εκδρομή έκλεισε με βόλτα στο στολισμένο Σύνταγμα. Σας ευχαριστούμε όλους που ήσασταν μαζί μας!! Έρχονται και άλλες.....
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου