ΛΑΚΩΝΙΑ - ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

 


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
1. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 16/12/23 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-1
2. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/23 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 1-3
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 16/12/23 15:00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α. 4-3
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 17/12/23 15:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 5-0
5. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 17/12/23 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ) 0-0

Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος)
(7η αγωνιστική)
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 16/12/23 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 1-2
7. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 17/12/23 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 0-1
8. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 17/12/23 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β. 1-3
9. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 17/12/23 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 4-0

Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος)
(7η αγωνιστική)
10. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 16/12/23 00:00 3-0 α.α.
11. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12/23 15:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.
4oς: ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 1-4
12. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ ΝΙΑΤΩΝ Κυριακή 17/12/23 11:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
4oς: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 0-1
13. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 17/12/23 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
4oς: ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν. 6-0

Κ 12 (Α΄ Όμιλος)
(5η αγωνιστική)
14. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 16/12/23 10:00 ΜΑΡΚΟΥ Α., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 1-0
15. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 17/12/23 11:00 ΜΑΡΚΟΥ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 2-0
16. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 17/12/23 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 0-3

Κ 12 (Β΄ Όμιλος)
(5η αγωνιστική)
17. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 16/12/23 10:00 ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 2-1
18. Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12/23 11:30 ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν. 1-0
19. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 17/12/23 10:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 2-0

Κ 14 (Β΄ Όμιλος)
(2η αγωνιστική)
20. Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12/23 10:00 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α. 4-0

Κ 16
(5η αγωνιστική)
21. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 16/12/23 00:00 0-3 α.α.
22. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 16/12/23 10:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 6-0
23. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 16/12/23 11:30 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Α. 4-1

Σχόλια

ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ

LAKONES.gr

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΑΞΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

EVROTAS CLEAN

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

SLEEP EXPERTS

ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ VERGADOU 2731021701

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

IATRIKOS.gr

NEOPTIC

ESTHIQUE

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

Diafimistes.gr

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2731026347

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

AGORA

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & YIOI ΣΠΑΡΤΗ

ΠΙΑΤΣΑ

ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΚΑΦΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Greek Exports Directory

GRAD ΔΙΕΘΝΗ ΜΕΣΙΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΠΑΡΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ

ANT1 SOUTH

BEST RADIO

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΣΠΑΡΤΗ 2731022395

GRAD GROUP

LAKONIA REAL ESTATE

ATHINA REAL ESTATE

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ