ΛΑΚΩΝΙΑ - ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

 


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 2-1
2. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 1-2
3. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 3-0
4. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 1-1
5. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ) 4-0

Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος)
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α. 4-1
7. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 3-0
8. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/12/23 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.
4oς: ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 3-1
9. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 5-1

Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος)
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/23 00:00 0-3 α.α.
11. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
4oς: ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 1-1
12. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 10/12/23 11:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 1-0
13. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 0-2

Κ 14 (Α΄ Όμιλος)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 10/12/23 11:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-2

Κ 14 (Β΄ Όμιλος)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15. Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/23 10:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 7-0
16. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 10/12/23 11:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 5-0


#

Σχόλια

ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ

LAKONES.gr

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΑΞΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

EVROTAS CLEAN

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

SLEEP EXPERTS

ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ VERGADOU 2731021701

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

IATRIKOS.gr

NEOPTIC

ESTHIQUE

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

Diafimistes.gr

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2731026347

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

AGORA

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & YIOI ΣΠΑΡΤΗ

ΠΙΑΤΣΑ

ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΚΑΦΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Greek Exports Directory

GRAD ΔΙΕΘΝΗ ΜΕΣΙΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΠΑΡΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ

ANT1 SOUTH

BEST RADIO

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΣΠΑΡΤΗ 2731022395

GRAD GROUP

LAKONIA REAL ESTATE

ATHINA REAL ESTATE

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ