ΛΑΚΩΝΙΑ - ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

 


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
1. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 04/11/23 15:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 0-3
2. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/11/23 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 2-0
3. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 04/11/23 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 3-0
4. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 05/11/23 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β. 0-3
5. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 05/11/23 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν. 4-0

Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος)
(1η αγωνιστική)
6. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 04/11/23 15:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ Μ. 4-2
7. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 05/11/23 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
4oς: ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-2
8. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 05/11/23 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-3
9. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 05/11/23 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 3-1

Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος)
(1η αγωνιστική)
10. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/11/23 00:00 0-3 α.α.
11. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 04/11/23 15:00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-0
12. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 04/11/23 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΛΑΜΠΟΥΔΗΣ Δ. 2-0
13. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 05/11/23 15:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΛΑΜΠΟΥΔΗΣ Δ. 2-1

Κ 12 (Α΄ Όμιλος)
(2η αγωνιστική)
14. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 04/11/23 10:00 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 0-2
15. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Κυριακή 05/11/23 10:00 ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 1-4
16. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 05/11/23 11:00 Αναβλήθηκε

Κ 12 (Β΄ Όμιλος)
(2η αγωνιστική)
17. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 05/11/23 11:00 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν. 1-2
18. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/11/23 11:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 1-3
19. Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/11/23 11:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΛΑΜΠΟΥΔΗΣ Δ. 2-0

Κ 16
(2η αγωνιστική)
20. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 04/11/23 00:00 0-3 α.α.
21. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 04/11/23 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΥ Α. 3-1
22. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 04/11/23 11:30 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 1-2

Σχόλια

ΦΥΣΙΚΟ ΑΕΡΙΟ

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2731026347

NEOPTIC

EVROTAS CLEAN

ESTHIQUE

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ

LAKONES.gr

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΑΞΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

BANNER 1

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

SLEEP EXPERTS

ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ VERGADOU 2731021701

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

IATRIKOS.gr

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

Diafimistes.gr

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

AGORA

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & YIOI ΣΠΑΡΤΗ

ΠΙΑΤΣΑ

ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΚΑΦΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Greek Exports Directory

GRAD ΔΙΕΘΝΗ ΜΕΣΙΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΠΑΡΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ

ANT1 SOUTH

BEST RADIO

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΣΠΑΡΤΗ 2731022395

GRAD GROUP

LAKONIA REAL ESTATE