ΛΑΚΩΝΙΑ - ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

 


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
1. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 18/11/23 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β. 1-2
2. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/11/23 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-4
3. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 18/11/23 15:00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 0-7
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 18/11/23 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 0-0
5. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 2-3

Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
6. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. 1-3
7. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΣΕΡΩΤΑΣ Η. 1-0
8. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
9. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 4-2

Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
10. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/23 00:00 0-3 α.α.
11. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 18/11/23 15:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
4oς: ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν. 0-2
12. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 19/11/23 11:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-3
13. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α. 6-1

Κ 12 (Α΄ Όμιλος)
(3η αγωνιστική)
14. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 18/11/23 10:00 ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α. 4-2
15. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 19/11/23 11:00 ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-4
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Κυριακή 19/11/23 11:00 ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 5-2

Κ 12 (Β΄ Όμιλος)
(3η αγωνιστική)
17. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 19/11/23 11:00 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 5-0

Κ 14 (Β΄ Όμιλος)
(2η αγωνιστική)
18. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/11/23 10:30 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β. 0-2
Κ 16
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 18/11/23 00:00 0-3 α.α.
20. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/23 11:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΤΣΕΡΩΤΑΣ Η. 1-0
21. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 18/11/23 11:30 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α. 0-4

Σχόλια

ΦΥΣΙΚΟ ΑΕΡΙΟ

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2731026347

NEOPTIC

EVROTAS CLEAN

ESTHIQUE

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ

LAKONES.gr

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΑΞΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

BANNER 1

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

SLEEP EXPERTS

ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ VERGADOU 2731021701

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

IATRIKOS.gr

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

Diafimistes.gr

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

AGORA

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & YIOI ΣΠΑΡΤΗ

ΠΙΑΤΣΑ

ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΚΑΦΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Greek Exports Directory

GRAD ΔΙΕΘΝΗ ΜΕΣΙΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΠΑΡΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ

ANT1 SOUTH

BEST RADIO

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΣΠΑΡΤΗ 2731022395

GRAD GROUP

LAKONIA REAL ESTATE