![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg1_gBw_VkHUp-bMtJAuXLzvnk54gqD3Bp0qQJ0buD_fFOJDRxFPB_vVZoZvw2YGk9n08hSZadRLxGsnBnGfcCvfzZosFHEwEdBJSTb9eeHy1WNok2xNjcYeR2g55LWdlkXJG-qrQ_q85GLP9oXXhvMQf8AGfzPQnwMogUNo2KnR67Y2KB_8QOc3xHZ/s320-rw/image0(1).jpeg)
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Τα Συγχαρητήρια του εξέφρασε ο Δήμαρχος Σπάρτης Πέτρος Δούκας, στην Ειδική Συνεργάτιδα του στο Δήμο Σπάρτης και πρωταθλήτρια Μαραθωνίων Αγώνων ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΖΟΥ την οποία ο Πρωθυπουργός επέλεξε για την 7η θέση στο Ψηφοδέλτιο Επικρατείας της Νέας Δημοκρατίας!
Η Μαρία μας δείχνει το δρόμο πως να ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ και να ανεβαίνεις όλο και πιο ψηλά!
Εύγε και στον Πρωθυπουργό για την επιλογή του!
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου