![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsNja1SRzzF63Do9BQ3GVMiDxmAP_d-OB9_oeW6yNeNUVE2tmeol050IY9L4t9Hx377nguQ885wWSvnug-Na2usVWEdT9YUkPZah2dVdxn0sMu7yFWqKl-R8tyMv0qbWqYeClnluFIad6VRBtiendF8UFHQ2nOW4oaq1CUkO6T4uboANpEbGym3Qg8/s320-rw/triantafyllo.jpg)
Ο Δήμος Ανατολικής Μάνης υποδέχεται την άνοιξη διοργανώνοντας για 11η συνεχόμενη χρονιά γιορτή λουλουδιών με τίτλο «Γιορτή της Άνοιξης». Η εκδήλωση, που παραδοσιακά λαμβάνει χώρα στην πλατεία του Δημαρχιακού Μεγάρου στο Γύθειο, θα έχει διάρκεια από 29 Απριλίου έως και την 1η Μαΐου 2023.
Προσκαλούμε λοιπόν όλους σας, καθώς η παρουσία σας πρόκειται να δώσει ακόμα μεγαλύτερη δυναμική στη γιορτή που έχει γίνει πλέον θεσμός.
Για δηλώσεις συμμετοχής μπορείτε να απευθύνεστε στο τηλέφωνο 27333-3-60308 έως την Τρίτη 25η Απριλίου 2023.
Οι εκδηλώσεις υλοποιούνται στο πλαίσιο του Υποέργου 1: Διοργάνωση Πολιτιστικών Εκδηλώσεων «Manifest» της Πράξης «Διοργάνωση εκδηλώσεων Manifest» με Κωδικό ΟΠΣ 5168465, που έχει ενταχθεί στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Πελοπόννησος 2014-2020» και στον Άξονα Προτεραιότητας «Προστασία του περιβάλλοντος – μετάβαση σε μία οικονομία φιλική στο περιβάλλον» και συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Ταμείο Περιφερειακής Ανάπτυξης (ΕΤΠΑ).
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου