![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj_9y33AbSn5f2P6ca3Ou_xzKJvqWUy865RFCFw8prGoaPMOLMEAwvvARDV_25DYMWeAWDpUQx1x3lsAzfHyJySUBCof_oprCKFTH37jA1abDH3SNh2CPciRfDt6BCYsq3T9eEnjZrI0jRNOMwYUQio7nobKJmCnt67TqWCyEbG8rpMJaa6OB7kbu7w/s320-rw/kynigesia-%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1_Viber_2023-03-31_20-09-07-952a.jpg)
Ο περιφερειάρχης Πελοποννήσου Παναγιώτης Νίκας επισκέφθηκε σήμερα Παρασκευή 31 Μαρτίου την Εκθεση “Κυνηγεσία 2023”, στο Εκθεσιακό Κέντρο MEC Παιανίας, όπου η Περιφέρεια συμμετέχει με περίπτερό της.
Στην εν λόγω έκθεση, η οποία θα διαρκέσει έως και μεθαύριο Κυριακή 2 Απριλίου, το περίπτερο της Περιφέρειας επισκέφθηκε ο υφυπουργός Περιβάλλοντος και Ενέργειας Γιώργος Αμυράς, με τον οποίον ο περιφερειάρχης είχε συνάντηση.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου