![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiEb7lG_WChSfk2KbjkoLJJHlaBWisqgmBSkCFxe1X0wzVlZc0rzjBYLX6sMoB8pd8gyCMLiXuIK1ciATtRlu6zvLfjEu3p6JEzBGzZePhaGMyqwOHRoWRnXDq0IKgTxhyVoQyS6XjxWQC3a0vgYONPS9vEcgNnV4qVDuyFfRXZ3ecVM7pssgb7dlt_/s320-rw/unnamed%20(1).png)
Το Επιμελητήριο Λακωνίας ενημερώνει τα μέλη του ότι στο πλαίσιο διοργάνωσης του Φεστιβάλ Γαστρονομίας TBEX Europe 2023 Peloponnese, από τη Περιφέρεια Πελοποννήσου θα πραγματοποιηθεί το πάρτυ "Peloponnese Food Stories | Ιστορίες Γεύσεων, Ανθρώπων, Πολιτισμού" στις 9 Μαΐου στο Ιστορικό Κέντρο της Καλαμάτας.
Tο TBEX είναι συνέδριο και εκδήλωση δικτύωσης για travel bloggers, δημοσιογράφους ταξιδιωτικού ρεπορτάζ, δημιουργούς περιεχομένου Social Media, ταξιδιωτικών εταιρειών και επαγγελματιών του κλάδου. Η δυναμική προώθηση και διάχυση της πληροφορίας μέσω των social media αποτελεί συγκριτικό πλεονέκτημα της εκδήλωσης. Στόχος του Party είναι η ανάδειξη τοπικών προϊόντων και των παραγωγών μέσω event γαστρονομίας.
Για περισσότερες πληροφορίες ή συμμετοχή στην εν λόγω δράση μπορείτε να επικοινωνήσετε με την υπεύθυνη κα. Γιατράκου Κατερίνα στα τηλέφωνα 2721093333, 2721361422 ή αποστέλλοντας e-mail στο katerina.giatrakos@gmail.com. Ακολουθεί συνημμένα το ενημερωτικό έντυπο της Περιφέρειας Πελοποννήσου.
Για το συνημμένο έντυπο πατήστε εδώ
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου