![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgz5mX4D6iD6nlStwBZ54E-38AdophcneMD22frQWsNRE0vzW9B0PXfEGGpI9zIMLPmyzHIjEJELD_KNutZSceAaqJ1stt7pws7j6F9AEQAB8HbH1zWkTtFZc7EFU7c5_UK6BDIHiArBjLK/s0-rw/%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25AF%25CE%25BF+%25CE%25BB%25CE%25AE%25CF%2588%25CE%25B7%25CF%2582.png)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Ο Πρόεδρος της Νομαρχιακής Οργάνωσης Λακωνίας της ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ενημερώνει τα μέλη της Νομαρχιακής Συνέλευσης ότι λόγω του εθνικού πένθους αναβάλλεται η έκτακτη συνεδρίαση που είχε προγραμματιστεί να πραγματοποιηθεί με διευρυμένη σύνθεση την Τετάρτη 8 Μαρτίου 2023 και ώρα 18:30 στην αίθουσα ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ του ξενοδοχείου ΜYSTRAS GRAND PALACE RESORT & SPA.
Ο Πρόεδρος της Δ.Ε.Ε.Π. Λακωνίας
Βασίλειος Ορφανός
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου