![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgRZ-pPFbzZYapvfLp_ez4COkXpd1EL1nN1Pz0F8kOjoq4-AwWDTqUI2zdKpUFKu0EnV-welt4Ogv8X2hdFFTKNUO1adNs75UG3pCtREv10IRXtIAzXxStCghKVHDN3_mp2k7DslyHaLLMxMYRiO7XZ_f17M-wtznpozX85rWG6HZdr-SXSRsTPkPxz/s320-rw/diagram.jpg)
Σε εξέλιξη βρίσκεται εργολαβία της Περιφέρειας Πελοποννήσου για την διαγράμμιση στο επαρχιακό και εθνικό δίκτυο και στις 5 Περιφερειακές Ενότητες.
Επιπλέον, ο περιφερειάρχης Παναγιώτης Νίκας, σε σύσκεψη με τους χωρικούς αντιπεριφερειάρχες και τους προϊσταμένους των αρμόδιων υπηρεσιών έδωσε οδηγίες να ξεκινήσουν οι καθαρισμοί στα πρανή του οδικού δικτύου στις 5 Π.Ε., τόσο αξιοποιώντας τα νέα υπερσύγχρονα τρακτέρ που πρόσφατα προμηθεύτηκε η Περιφέρεια, όσο και μέσω εργολαβιών.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου