![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh28jkibiS5-EG6eXvmTlsweZUMflW16QdM-M_ELacbvucBxzz2mDjj-0jQJ4X-cPTM-3LL6Nv8My2anw6GifpnDUECwpo4zxFdz5qW6pSzd5L_PtSsFtHS4RcaeIPBSNSgGFe-TGmX9Eq9hH0k2YPqrEGF25s9Q0q6JreVCp0EMhorOUjrczuh4nco/s320-rw/kentro_kinotitas-696x370%20(1).jpg)
Οι επισκέψεις της κινητής μονάδας του Κέντρου Κοινότητας στην Νεάπολη, θα πραγματοποιηθούν τις ακόλουθες ημερομηνίες : 7,9,14,16,21,23 και 30 Μαρτίου .
Η μονάδα λειτουργεί στα Γραφεία του Δήμου στην Ακτή Βοιών 4, Περιοχή Πετονάκι, Νεάπολη, Κτήριο Λέκκα Τριαντάφυλλου
Τηλ. Επικ. : 2734360149.
Στην κινητή μονάδα μπορούν να απευθύνονται όλοι οι πολίτες της περιοχής οι οποίοι αντιμετωπίζουν κάποιο κοινωνικό πρόβλημα οι ίδιοι ή μέλη της οικογένειας τους (ανεργία, οικονομική αδυναμία, έλλειψη στέγης, προβλήματα διαβίωσης λόγω αναπηρίας ή γήρατος) και χρειάζονται τη συνδρομή της Πολιτείας.
Επίσης παρέχονται υπηρεσίες ψυχοκοινωνικής στήριξης και συμβουλευτικής .
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου