ΛΑΚΩΝΙΑ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 18 & 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023

 

Α΄ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
1. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/03/23 15:30 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 1-3
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 18/03/23 15:30 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 0-3
3. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 19/03/23 15:30 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-2
4. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/03/23 15:30 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 1-5
5. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 19/03/23 15:30 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 0-0
6. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 19/03/23 15:30 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 0-4

Αγώνας κατάταξης 3ης-4ης θέσης Β΄ κατηγορίας
(1η φάση)
7. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 18/03/23 15:30 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-2

Κ 12
(2η αγωνιστική)
8. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 18/03/23 09:30 ΜΑΡΚΟΥ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε. 3-0
9. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 19/03/23 11:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 1-1
10. Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ 2 ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/03/23 11:00 Αναβλήθηκε
11. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 19/03/23 11:00 ΜΑΡΚΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 2-1

Κ 16
(9η αγωνιστική)
12. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 18/03/23 11:00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΥ Α. 1-0
13. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 18/03/23 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-0
14. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 18/03/23 11:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 0-1

Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(20η αγωνιστική)
15. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 19/03/23 14:00 0-0
16. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. Κυριακή 19/03/23 15:00 3-0
17. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 19/03/23 15:00 1-2
18. ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ Κυριακή 19/03/23 15:00 2-0
19. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 19/03/23 15:00 1-2
20. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 19/03/23 15:00 2-1
21. ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Κυριακή 19/03/23 15:00 1-3

Γ΄ Κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)
(10η αγωνιστική)
22. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/03/23 11:30
23. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 19/03/23 15:00 0-3 α.α.

Σχόλια

ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ

LAKONES.gr

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΑΞΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

EVROTAS CLEAN

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

SLEEP EXPERTS

ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ VERGADOU 2731021701

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

IATRIKOS.gr

NEOPTIC

ESTHIQUE

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

Diafimistes.gr

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2731026347

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

AGORA

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & YIOI ΣΠΑΡΤΗ

ΠΙΑΤΣΑ

ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΚΑΦΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Greek Exports Directory

GRAD ΔΙΕΘΝΗ ΜΕΣΙΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΠΑΡΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ

ANT1 SOUTH

BEST RADIO

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΣΠΑΡΤΗ 2731022395

GRAD GROUP

LAKONIA REAL ESTATE

ATHINA REAL ESTATE

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ