ΛΑΚΩΝΙΑ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 11 & 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023

 

Α΄ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
1. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Σάββατο 11/03/23 15:30 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ) 0-3
2. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 11/03/23 15:30 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) 2-0
3. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 11/03/23 15:30 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
4. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 12/03/23 15:30 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 3-0
5. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 12/03/23 15:30 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) 0-3
6. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 12/03/23 15:30 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 6-1

Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(18η αγωνιστική)
7. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/03/23 00:00 3-0 α.α.
8. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 11/03/23 15:30 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 1-0
9. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 11/03/23 15:30 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 3-3
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/03/23 15:30 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 3-0

Κ 12
(1η αγωνιστική)
11. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 11/03/23 16:00 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 0-11
12. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 12/03/23 09:45 ΜΑΡΚΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 4-0

Κ 14 (Τελικός γύρος)
(1η αγωνιστική)
13. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 11/03/23 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 1-2
14. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 12/03/23 11:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 5-1

Κ 16
(8η αγωνιστική)
15. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 11/03/23 10:30 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 1-0

Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(18η αγωνιστική)
16. ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ Σάββατο 11/03/23 14:30 2-0
17. ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Σάββατο 11/03/23 15:00 2-3
18. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΡΟΔΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. Σάββατο 11/03/23 15:00 1-0
19. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 11/03/23 15:00 3-2
20. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Σάββατο 11/03/23 15:00 0-0
21. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Σάββατο 11/03/23 15:00 2-0
22. ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 12/03/23 11:00 1-3

Σχόλια

ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ

LAKONES.gr

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΑΞΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

EVROTAS CLEAN

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

SLEEP EXPERTS

ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ VERGADOU 2731021701

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

IATRIKOS.gr

NEOPTIC

ESTHIQUE

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

Diafimistes.gr

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2731026347

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

AGORA

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & YIOI ΣΠΑΡΤΗ

ΠΙΑΤΣΑ

ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΚΑΦΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Greek Exports Directory

GRAD ΔΙΕΘΝΗ ΜΕΣΙΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΠΑΡΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ

ANT1 SOUTH

BEST RADIO

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΣΠΑΡΤΗ 2731022395

GRAD GROUP

LAKONIA REAL ESTATE

ATHINA REAL ESTATE

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ