![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh0dZodibJ6s3oF9y-5L7nt-K0EGexK4zeZvYzsOT1vi2cmJmRdA9dtaI3o2Hg22r6BsQrXNdKr_8BC6mu8xVf4GsFwgO9oaAZ2OoKCZs6L6s4sx4sI0gLsJuXmDSc_SX2s0jfqs0y9-rulBBeum0xPiMsTY9iMvI2iMss79oH8heNj--OvWYOCZVo-/s320-rw/karteroulis.png)
ΑΝΑΡΤΗΣΗ
Το ελάχιστο που μπορούμε να κάνουμε , είναι να δώσουμε τα ειλικρινή συλλυπητήρια στην οικογένεια του και στους οικείους του και μακάρι να βρουν δύναμη για να αντιμετωπίσουν το δυσάρεστο αυτό γεγονός .
Καλό παράδεισο Βασίλη …![](https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/322007635_1617624458660335_219060067644907313_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_eui2=AeHNsat9K-l6NgLRVJPCiv7YQ-Jbg1mUgy9D4luDWZSDLym2neigX8iVBzAXTvv7bgKIbT7i2famZFyJQ3_51fWP&_nc_ohc=uEa78eSacRkAX-0mdEx&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=00_AfBDQV-1jdDhKMntEy1pmWfpYxmdMFM_t1GSZJlcQJ01ww&oe=63E2B680)
Giorgos Anagnostopoulos
Διοίκηση ,παίκτες και ο κόσμος του ΑΟ ΣΠΑΡΤΗ , πάγωσαν στο άκουσμα του απροσδόκητου χαμού του Βασίλη Καρτερούλη . Ο Βασίλης φόρεσε και τίμησε την φανέλα της ομάδας μας και εκτός τις ποδοσφαιρικές του ικανότητες , έδειξε ήθος , εντιμότητα και αξιοπρέπεια .Το ελάχιστο που μπορούμε να κάνουμε , είναι να δώσουμε τα ειλικρινή συλλυπητήρια στην οικογένεια του και στους οικείους του και μακάρι να βρουν δύναμη για να αντιμετωπίσουν το δυσάρεστο αυτό γεγονός .
Καλό παράδεισο Βασίλη …
![](https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/322007635_1617624458660335_219060067644907313_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_eui2=AeHNsat9K-l6NgLRVJPCiv7YQ-Jbg1mUgy9D4luDWZSDLym2neigX8iVBzAXTvv7bgKIbT7i2famZFyJQ3_51fWP&_nc_ohc=uEa78eSacRkAX-0mdEx&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=00_AfBDQV-1jdDhKMntEy1pmWfpYxmdMFM_t1GSZJlcQJ01ww&oe=63E2B680)
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου