![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgiQ5eZx5s3B8_YlfF_rdmQ4d7V5azHH7asgK-kxzfq-YHgDzzHda0NcsxMwOkrWxKfV28ig0QyyRvAzt8zAtEGWTezC58Pf8wuzgFvAvQs5fqAz2U9U7eIqzRlgi4NqIxosVAp5tLjRNsH--FmG8QQjupvnbu140xhbQLHGKmCjCnM4_fiHlx6lGna/s320-rw/kentro_kinotitas-696x370.jpg)
Οι επισκέψεις της κινητής μονάδας του Κέντρου Κοινότητας στην Νεάπολη, θα πραγματοποιηθούν τις ακόλουθες ημερομηνίες : 2,6,9,13,16,20 και 23 Φεβρουαρίου .
Η μονάδα λειτουργεί στα Γραφεία του Δήμου στην Ακτή Βοιών 4, Περιοχή Πετονάκι, Νεάπολη, Κτήριο Λέκκα Τριαντάφυλλου
Τηλ. Επικ. : 2734360149.
Στην κινητή μονάδα μπορούν να απευθύνονται όλοι οι πολίτες της περιοχής οι οποίοι αντιμετωπίζουν κάποιο κοινωνικό πρόβλημα οι ίδιοι ή μέλη της οικογένειας τους (ανεργία, οικονομική αδυναμία, έλλειψη στέγης, προβλήματα διαβίωσης λόγω αναπηρίας ή γήρατος) και χρειάζονται τη συνδρομή της Πολιτείας.
Επίσης παρέχονται υπηρεσίες ψυχοκοινωνικής στήριξης και συμβουλευτικής .
Ανακοίνωση.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου