Στοιχεία από την έρευνα της Περιφέρειας Πελοποννήσου μεταξύ των επισκεπτών της Λακωνίας παρουσιάζονται στην Σπάρτη
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgY6ic8Rz-kzZT7u5KvcP-J2glY9-Ue1x5p6HyzDIpHJA6Q90W0jYqv_lhkbSP_cGVbUDRF8cZngNe3TKBO5cJSRXEy0hHv_WvlyXX1xDpt_pkOIKfzh6oeFpXVkuMiGpDzXC0RcFVDbKBZRZpps84lhOkQNtxDviTPliesaqYgk4zgyS7btasMmqcP/s320-rw/toyriperir-DSC_0105A.jpg)
Ενημερωτική εκδήλωση, κατά την οποία θα παρουσιαστούν τα στατιστικά και ποιοτικά στοιχεία από την έρευνα που πραγματοποιήθηκε κατά τη λειτουργία του περιπτέρου Τουριστικής Πληροφόρησης της Περιφέρειας Πελοποννήσου στην Σπάρτη, διοργανώνει η Π.Ε. Λακωνίας την ερχόμενη Τετάρτη 11 Ιανουαρίου, στη λακωνική πρωτεύουσα.
Η εκδήλωση θα λάβει χώρα στο διοικητήριο της Περιφερειακής Ενότητας, στην αίθουσα Λακώνων Ποιητών “Γιάννη Ρίτσου και Νικηφόρου Βρεττάκου” και έχει προγραμματιστεί να αρχίσει στις 7 το βράδυ.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου