ΛΑΚΩΝΙΑ: ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ




Α΄ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
2. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
3. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε.
 
Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(11η αγωνιστική)
4. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΝΙΑΤΩΝ Σάββατο 21/01/23 00:00 Αναβλήθηκε
5. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.
6. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.
 
Κ 14
(5η αγωνιστική)
7. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 21/01/23 10:30 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
8. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 11:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
9. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 21/01/23 11:00 ΜΑΡΚΟΥ Α., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.


Α΄ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
1. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
2. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.
3. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
12η αγωνιστική
4. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/01/23 15:00
5. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 28/01/23 15:00
 
Β΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(11η αγωνιστική)
6. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 22/01/23 10:45 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
4oς: ΜΑΡΚΟΥ Α.
7. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 22/01/23 11:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
8. Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α.
9. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
12η αγωνιστική
10. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 28/01/23 15:00
11. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Σάββατο 28/01/23 15:00
 
Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(11η αγωνιστική)
12. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.
12η αγωνιστική
13. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 28/01/23 00:00
14. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/01/23 15:00
 
Κ 16
(6η αγωνιστική)
15. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 28/01/23 09:30
16. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 28/01/23 11:00
17. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 28/01/23 11:00
 
Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(10η αγωνιστική)
18. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 22/01/23 14:00
19. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 22/01/23 15:00
20. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ" Κυριακή 22/01/23 15:00
21. ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Κυριακή 22/01/23 15:00
22. Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ Κυριακή 22/01/23 15:00
23. ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Κυριακή 22/01/23 15:00
24. Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ Κυριακή 22/01/23 15:00
 
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)
(5η αγωνιστική)
25. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 22/01/23 15:00
26. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) - ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 22/01/23 15:00
27. ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 22/01/23 15:00

Σχόλια

NEOPTIC

ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ

LAKONES.gr

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΑΞΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

EVROTAS CLEAN

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

SLEEP EXPERTS

ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ VERGADOU 2731021701

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

IATRIKOS.gr

ESTHIQUE

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

Diafimistes.gr

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2731026347

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

AGORA

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & YIOI ΣΠΑΡΤΗ

ΠΙΑΤΣΑ

ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΚΑΦΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Greek Exports Directory

GRAD ΔΙΕΘΝΗ ΜΕΣΙΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΠΑΡΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ

ANT1 SOUTH

BEST RADIO

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΣΠΑΡΤΗ 2731022395

GRAD GROUP

LAKONIA REAL ESTATE

ATHINA REAL ESTATE

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ