Α΄ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
1. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 14/01/23 15:00
2. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
3. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 15/01/23 15:00
4. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 15/01/23 15:00
5. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 15/01/23 15:00
6. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/01/23 15:00
Β΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(10η αγωνιστική)
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
8. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Κυριακή 15/01/23 11:00
9. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 15/01/23 11:00
10. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 15/01/23 11:00
Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(10η αγωνιστική)
11. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 14/01/23 00:00 Αναβλήθηκε
12. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00
13. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/01/23 15:00
14. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/01/23 15:00
Κ 14
(4η αγωνιστική)
15. Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/01/23 11:30
Κ 16
(5η αγωνιστική)
16. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 14/01/23 11:00
17. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 14/01/23 11:00
18. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 11:00
Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(9η αγωνιστική)
19. ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00
20. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. Κυριακή 15/01/23 15:00
21. ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00
22. ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Κυριακή 15/01/23 15:00
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00
24. Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00
25. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΡΟΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
26. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
27. ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 15/01/23 15:00
28. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 15/01/23 15:00
(10η αγωνιστική)
1. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 14/01/23 15:00
2. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
3. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 15/01/23 15:00
4. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 15/01/23 15:00
5. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 15/01/23 15:00
6. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/01/23 15:00
Β΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(10η αγωνιστική)
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
8. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Κυριακή 15/01/23 11:00
9. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 15/01/23 11:00
10. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 15/01/23 11:00
Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(10η αγωνιστική)
11. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 14/01/23 00:00 Αναβλήθηκε
12. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00
13. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/01/23 15:00
14. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/01/23 15:00
Κ 14
(4η αγωνιστική)
15. Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/01/23 11:30
Κ 16
(5η αγωνιστική)
16. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 14/01/23 11:00
17. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 14/01/23 11:00
18. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 11:00
Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(9η αγωνιστική)
19. ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00
20. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. Κυριακή 15/01/23 15:00
21. ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00
22. ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Κυριακή 15/01/23 15:00
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00
24. Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00
25. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΡΟΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
26. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
27. ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 15/01/23 15:00
28. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 15/01/23 15:00
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου